Ana sayfa  
Hakkımızda  
Ürünlerimiz  
Rut bölgelerimiz  
İthalat / İhracat  
Fuar katılımları  
Haberler  
Bize Ulaşın  
Referanslarımız  
Faydalı Bilgiler  
Satış & Servis  

Uluslararası Elektrik Elektronik Su ve Su Mak.Dağ.Tur. ve Dış Tic.Ltd.Şti. 1967 yılında faaliyetine başlayan Altay Kitap Dağıtım ve Pazarlama'nın bir kolu olarak 1998 yılı şubat ayında kurulmuştur.

Türkiye piyasasına manuel su pompalarının tanıtımında öncülük yapan bir firmadır.

Ambalajlı içme suyu sektörüne yönelik faaliyet gösteren şirketimizin temel misyonu; konusu ile ilgili araştırma geliştirme çalışmalarına aralık vermeksizin sağlıklı, pratik, dayanıklı ve ekonomik ürünleri nihai tüketiciye ulaştırmakla birlikte dağıtım kanallarındaki müşterileri ile ortak kararlar üretip yeni pazar ve satış kanalları oluşturmaktır.

İzmir merkezli aktif rut sistemi ile çalışan şirketimizin Anadolu pazar payı % 85'tir. Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz ile karşılıklı görüş alış-verişi sayesinde her yeni döneme ürünlerimizin kalite ve kullanım alanlarını genişleterek giriyor ve bu nedenle müşterilerimizi işimize ortak geleceğimize de teminat olarak kabul ediyoruz.

Ayrıca yurtdışı firmalarına ihracat ağımızı geliştirmekteyiz.

Geride bıraktığımız sürede ürünlerimize gösterilen ilginin bize verdiği güveni 40 yıllık dağıtım tecrübemiz ile birleştirerek geleceğe daha sorumlu ve güvenle bakıyoruz.

Saygılarımızla.